Prodej, Rodinné domy, 295 m2 - Hrušovany nad Jevišovkou

Prodej, Rodinné domy, 295 m2 - Hrušovany nad Jevišovkou
  • Adresa Drnholecká 591, Hrušovany nad Jevišovkou
  • Ev. č. RT1153-00050
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 295 m²

5 990 000 Kč

cena včetně provize RK, DPH, právního servisu, bez DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

 

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme ke koupi krásný rodinný dům s velkým pozemkem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Jedná se o cihlový přízemní RD, aktuálně o dvou bytových jednotkách 3+1 s možností vybudovat ještě obytné podkroví. Celková plocha domu nabízí až 295m2. Na rovinatém pozemku o výměře 2 848m2 dále najdeme garáž (50m2), vinný sklípek, hospodářské místnosti a zachovalou prostornou stodolu (345m2).
Majitel již započal s nákladnou rekonstrukcí domu, kdy byla kompletně vyměněna celá střecha, všechna okna a aktuálně je před dokončením interiér jedné bytové jednotky. Využijte proto příležitost si dokončení zrealizovat dle svého vkusu a potřeb. Možnou podobu této jednotky po dokončení jsme pro Vás připravili v přiložené vizualizaci a Vy tak můžete načerpat inspiraci.
Celý interiér nabízí díky novým velkým oknům dostatek světla a pocit propojení interiéru se zahradou. Ta poskytuje opravdu příjemný prostor a komfort vzrostlé zeleně, ovocných stromů, keřů a nechybí ani menší vinohrad.
Dům se nachází v klidnější části obce a nabídne Vám tak venkovskou pohodu a klid, podpořenou snadnou dostupností všech potřebných služeb do pár minut v centru obce.

Dům je napojený na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. K dispozici je i vlastní studna.

Ideální využití tohoto domu vidím v podobě komfortního bydlení pro početnější/vícegenerační rodinu, případně v kombinaci bydlení a podnikání. Alternativou může být i dokončení rekonstrukce spolu s vybudováním další jednotky v podkroví a následném pronájmu všech jednotek. Na svoji příležitost čeká i přilehlá stodola, využitelná jako prostor pro drobnou výrobu, skladování, či jako místo pro komerční využití na oslavy, svatby atp.

Dům lze financovat úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme.

Neváhejte a ozvěte se mi ohledně dalších informací, případně termínu prohlídky. Rád Vás touto příjemnou nemovitostí s velkým potenciálem provedu.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaDrnholecká 591, Hrušovany nad Jevišovkou
OkresZnojmo
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná295 m²
Plocha pozemku2.848 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace

Podobné nemovitosti