Počet inzerátů
8 610
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 31 m², Mariánské Lázně
10 000 Kč za měsíc
(3 871 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
31 m²
Pronájem skladu 14 m², Tymákov
2 000 Kč za měsíc
(1 714 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
14 m²
Pronájem obchodního prostoru 185 m², Brno-Žabovřesky
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
185 m²
Prodej obchodního prostoru 39 m², Mladá Boleslav
3 300 000 Kč
(84 615 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
39 m²
Pronájem obchodního prostoru 79 m², Praha - Nusle
650 Kč za m²/měsíc
(7 800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
79 m²
Prodej činžovního domu 1 318 m², Cheb
28 900 000 Kč
(21 927 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 318 m²
Pronájem specifického pozemku 6 628 m², Praha
info v RK
Typ
ostatní pozemky
Plocha
6 628 m²
Pronájem kanceláře 230 m², Nupaky
250 Kč za m²/měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
230 m²
Pronájem kanceláře 459 m², Nupaky
250 Kč za m²/měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
459 m²
Prodej rodinného domu 163 m², Vohančice
16 355 300 Kč
(100 339 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
163 m²
1
2
3
4
5