Prodej rodinného domu Hlincová Hora

Prodej rodinného domu Hlincová Hora
  • Adresa Hlincová Hora 51
  • Ev. č. RT1004-00012
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 200 m²

9 990 000 Kč

původní cena 11.490.000,- Kč

 

Zděný rodinný dům s exkluzivním pozemkem za neodolatelnou cenu. Nyní je tato nemovitost k dispozici za cenu 9.990.000,- Kč, takže na případnou rekonstrukci Vám z původní kupní ceny zbyde 1.500.000,- Kč!!!

V tradiční zástavbě obce Hlincová Hora s vyjímečným výhledem do krajiny, uprostřed přírody protkané vyhledávanými cyklostezkami, 10 minut jízdy automobilem do centra Českých Budějovic, nabízíme exklusivně k prodeji rodinný dům s nadstandardně velikým pozemkem o rozloze 1.296 m2.

Rodinný dům je situován ve vyhledávané lokalitě, kde poptávka nemovitostí historicky převyšuje nabídku. Nabízený rodinný dům disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami, krytou terasou, bazénem se zastřešením, garáží pro dva vozy s dílnou i prostorným zděným zahradním domkem.

V přízemí rodinného domu je umístěna bytová jednotka s vlastní koupelnou, prádelnou s technickým zázemím. Byt byl využíván jako ubytování pro návštěvy.

V 1. patře domu najdeme obývací pokoj s krbem a prostornou kuchyň s jídelnou, samostatnou toaletu a také koupelnu.

V podkrovním prostoru se nám naskytnou dvě prostorné ložnice, jež jsou propojeny velkorysým salonem.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu. Dům je díky průduchům do horního patra vytápěna krbem a dále přímotopy. I přes tento způsob vytápění nejsou náklady na provoz domu vysoké. Dům je možné jednoduše napojit na obecní kanalizaci, ale v současné době je využíván septik.

Obec Hlincová Hora se díky své vyvýšené poloze vyznačuje nádhernými výhledy po okolní přírodě a na České Budějovice. Díky charakteru obce a její tradiční zástavbě i tato klasicky laděná vila má jedinečnou atmosféru odlišující se od satelitní zástavby v okolí velkoměst. Hlincová Hora je dostupná městskou hromadnou dopravou Českých Budějovic.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaHlincová Hora 51
OkresČeské Budějovice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku1.296 m²
Plocha zastavěná92 m²
Plocha zahrady1.204 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Půdní vestavbaano
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Balkónano
Terasaano
Lodžieano
Bazénano
VodaDálkový vodovod
TopeníLokální elektrické

Podobné nemovitosti