Prodej rodinné domy, 125 m2 - Heřmaneč

Prodej rodinné domy, 125 m2 - Heřmaneč
  • Adresa Heřmaneč
  • Ev. č. RT1144-N48
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 125 m²

2 390 000 Kč

 

V srdci přírodního parku Javořická Vrchovina se v malé vesničce Maršov nachází rodinný dům se zahradou vhodný pro rodinné bydlení či rekreaci.

V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice, koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou, komora a zádveří. Půdní prostor je nyní zcela nevyužitý a je možné v něm vybudovat další obytné prostory. Vytápění objektu je řešeno pomocí krbových kamen s teplovodním výměníkem a ocelovými deskovými radiátory. Ohřev TUV je řešen pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně. Okna jsou dřevěná s dvojsklem, střecha je klasická šikmá s betonovými taškami.

Objekt je napojen na elektrickou, vodovodní přípojku, splašková kanalizace je svedena do septiku umístěného na zahradě. Objekt má přední předzahrádku a vzadu za domem je pobytová travnatá zahrada s krytým sezením přístupná průjezdem skrz budovu.

V nedaleké obci Studená se nachází základní občanská vybavenost jako obchody, MŠ a ZŠ, lékárna, pošta, cukrárna, restaurace. V okolí je k dispozici velmi široká nabídka turistických tras a cílů či sportovního vyžití. V blízkosti se nachází významná památka UNESCO - historické město Telč a další města jako Dačice, Slavonice či Jindřichův Hradec.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaHeřmaneč
OkresJindřichův Hradec
Velikost4 pokoje
Plocha užitná125 m²
Plocha podlahová125 m²
Plocha pozemku737 m²
Plocha zastavěná135 m²
Plocha zahrady602 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
Datum nastěhování1. leden 2024
ZařízenýNe
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceŠtěrková
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva

Podobné nemovitosti