Rodinný dům s pozemkem 1466 m2, Dobšice u Týna nad Vltavou

Rodinný dům s pozemkem 1466 m2, Dobšice u Týna nad Vltavou
  • Adresa Dobšice
  • Ev. č. RT1136-09832023
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 136 m²

8 380 000 Kč

Výstavba v plném proudu, dokončení jaro 2024!

 

Rovinatý pozemek 1466 m2 s novostavbou rodinného domu na zastavěné ploše 160 m2. V krajském městě si něco podobného dnes dovolí málokdo. Pokud však patříte k těm, kteří upřednostní soukromí a kvalitu bydlení před projekty satelitního typu v okolí měst, může vás oslovit naše nabídka.

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu dispozice 5+kk s pozemkem 1466 m2 v obci Dobšice u Týna nad Vltavou. Jedná se o přízemní rodinný dům se zastavěnou plochu 160 m2. Součástí domu je kryté parkovací stání a velká zahrada. Zahrada, na které bude dostatek místa pro bazén, zahradní domek, dětské hřiště, ale i pěstování zeleniny.

Jedná se o kvalitní nízkoenergetickou zděnou novostavbu s touto dispozicí. Vjezd na pozemek je zajištěn z obecní komunikace. Parkování vozidel je na vlastním pozemku. Do domu vstupujeme z krytého parkovacího stání (20,3 m2) hlavním vchodem do prostorné vstupní chodby (7,4 m2), které díky své velikosti nabízí možnost umístnění vestavěných skříní. Ze vstupní chodby dále vstupujeme do obytného prostoru (36,9 m2) s kuchyňským koutem. Obytný prostor je pro prosvětlen velkou okenní sestavou směřovanou na jih s přímým vstupem na terasu a zahradu. Prakticky je řešený vstup do koupelny a ložnice, kdy z obytného prostoru vstupujeme do malé chodby (2,2 m2), která dále zajišťuje vstup do koupelny (9,8 m2), technické místnosti (3,2 m2) a ložnice (14,2 m2). Koupelna je připravena na vybavení vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Pokoj č. 1 (12,6 m2) je přístupný přímo z obytného prostoru. Pokoj č. 2 (9,9 m2) je přístupný ze vstupní chodby. To co činní dispozici domu velmi zajímavou je skutečnost, že dům nabízí skoro solitérní část domu s vlastním vchodem. Součástí je pokoj (12,3 m), WC místnost (3 m2) a chodba (3,5 m2). Vstupovat do této části lze ze vstupní chodby domu, ale také z parkovacího stání vlastním vchodem. Nabízí se zde možnost využít tento prostor k podnikání nebo jej jistě ocení dospívající člen vaší rodiny. Půda je přístupná ze vstupní chodby a slouží jako úložné prostory.

Rodinný dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Dešťová voda je sváděna do retenční nádrže se vsakem. O vytápění domu se stará tepelné čerpadlo vzduch – voda v kombinaci s podlahovým vytápěním. Dům je dále vybaven komínem pro připojení krbové vložky nebo kamen s umístněním v obytném prostoru.

Pozemek je situována východně od obce Dobšice. Jedná se o nově vybudované ZTV v lokalitě Padělky. Obec Dobšice je vzdálena 5 km od Týna nad Vltavou, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Nájezd na dálnici D3 je od obce vzdálen pouhých 20 minut jízdy autem. Výstavba domu je v plném proudu a hotovo bude na jaře 2024.

Cena domu je uvedena ve variantě Shell & Core. Varianta domu na klíč je pak o 470.000,- dražší. Dům je již možné navštívit, prohlídku doporučuji.

Velmi úsporná B

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaDobšice
OkresČeské Budějovice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná136 m²
Plocha pozemku1.466 m²
Plocha zastavěná160 m²
Počet podlaží1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýNe
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Podobné nemovitosti