Počet inzerátů
8 458
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
20 000 Kč za měsíc
(3 288 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
5 200 000 Kč
(71 233 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Pronájem kanceláře 603 m², Zlín
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
603 m²
Prodej restaurace 420 m², Třinec
6 800 000 Kč
(16 190 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
420 m²
Pronájem kanceláře 13 m², Liberec III-Jeřáb
2 490 Kč za měsíc
(2 298 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
13 m²
Prodej obchodního prostoru 440 m², Postoloprty
8 600 000 Kč
(19 545 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
440 m²
Pronájem kanceláře 21 m², Ústí nad Labem-centrum
5 490 Kč za měsíc
(3 137 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
21 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 2 700 m², Chodov
24 999 000 Kč
(9 259 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
2 700 m²
Pronájem obchodního prostoru 192 m², Liberec III-Jeřáb
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
192 m²
Pronájem obchodního prostoru 48 m², Praha 5
21 000 Kč za měsíc
(5 250 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
48 m²
1
2
3
4
5