Prodej, Rodinné domy, 470m2 - Karlovy Vary

Prodej, Rodinné domy, 470m2 - Karlovy Vary
  • Adresa Bohatická, Dalovice
  • Ev. č. RT1111-01086
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 470 m²

7 399 000 Kč

cena k jednání

 

Mám tu pro vás skvělou investiční příležitost – v mé nabídce je nově krásná vila v katastru vedený jako rodinný dům s dostatečným pozemkem okolo domu. Nemovitost, která je momentálně vyklizená může sloužit novým majitelům okamžitě, nebo také zhodnotit peníze investorům. Pojďte si přečíst více.

Malebná vila se nachází na pozemku v Karlových Varech, který má celkovou výměru 1 111 m2 a nabízí tak víc než dost prostoru pro další pohyb okolo domu. Nespornou výhodou je její umístění.
V dvoupatrové vile s užitnou plochou cca 470 m2 na vás čekají celkem 3 bytové jednotky a to o dispozici 1+1, 3+1, 3+1 se samostatným vstupním vchodem. V přízemí se nachází velká vstupní hala s dalšími místnostmi a garáží, která může sloužit jako nebytové prostory ke komerčním účelům. U domu je také druhá budova soužící jako například budoucí garáže či sklad, to vše čeká na nového majitele.

Karlovy Vary jsou nejnavštěvovanější české lázeňské město. Od roku 2021 je na seznamu Světového dědictví UNESCO v rámci položky Slavná lázeňská města Evropy.

Připravil jsem pro vás pár fotek z galerie jako vizualizaci pro představu a přiblížení vaší seberealizaci vlastních nápadů. Pro více informací neváhejte zavolat.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaBohatická, Dalovice
OkresKarlovy Vary
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná470 m²
Plocha podlahová320 m²
Plocha pozemku1.111 m²
Plocha zastavěná270 m²
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží5
Terasaano (40 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Podobné nemovitosti