Prodej rodinného domu, 186 m2 - Chvalovice

Prodej rodinného domu, 186 m2 - Chvalovice
  • Adresa Chvalovice
  • Ev. č. RT1132-00896
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 186 m²

5 700 000 Kč

 

V rámci zpeněžení majetku z majetkové podstaty insolvenčního řízení Vám představujeme rozestavěný rodinný dům v obci Chvalovice. Jedná se o prostorný jednopodlažní dům o zastavěné ploše 249 m2, užitné ploše 186 m2, s dispozicí 4+kk. Rodinný dům se nachází na rozlehlém pozemku o rozloze 3.725 m2 v klidné části obce Chvalovice u Netolic.

Insolvenční správce má k dispozici projekt k dostavbě domu, který bude poskytnut i novému vlastníku. Vzhledem k rozloze pozemku by v případě rozdělení pozemku mohlo být pro rodinný dům počítáno s plochou cca 2 500 m2. Zbývající část pozemku o výměře 1 225 m2 by mohla být oddělena a mohla by být využívána jako samostatný stavební pozemek. Tyto úpravy by však podléhaly schválení stavebním úřadem.

Samotný rodinný dům je v dobrém stavu a dle sdělení dlužníka byly na jeho stavbu použity kvalitní materiály. Dům díky praktickému půdorysu nabízí dostatečně prostorné místnosti a velká francouzská okna v hlavní místnosti zajišťují příjemné prosvětlení celého objektu. V domě jsou osazena plastová okna s trojskly včetně balkonových dveří s pojezdy. Vytápění bude v rámci tepelného čerpadla do výměníku a dále teplovodní soustavou do otopných těles. TUV bude připravována v rámci tepelného čerpadla do velkokapacitního zásobníku. Rodinný dům bude napojen na vodovod (vlastní vrt na pozemku), kanalizaci (ČOV) a na rozvod elektřiny.

Na pozemku se dále nachází stavební buňka, která zajišťuje zázemí pro případnou dostavbu nemovitosti. Pokud by měl nový vlastník zájem, je možné buňku odkoupit od insolvenčního správce zvlášť. Je také možné buňku demontovat a odvézt.

Velkou výhodou prodeje z insolvenčního řízení je záruka, že dům bude prodán bez jakýchkoliv právních vad.

Veškerá občanská vybavenost je v Netolicích – škola, školka, obchody, lékárna, divadlo, sportoviště, autobusové nádraží a mnoho dalšího.
Pro více informací či v případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nebo přímo insolvenčního správce AKZ insolvence v.o.s. Na vyžádání je možné zaslat znalecký posudek.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaChvalovice
OkresPrachatice
Velikost4 pokoje
Plocha užitná186 m²
Plocha pozemku3.725 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice

Podobné nemovitosti