Prodej rodinné domy, 281 m2 - Brno - Ivanovice

Prodej rodinné domy, 281 m2 - Brno - Ivanovice
  • Adresa Pod Ostrou, Brno - Ivanovice
  • Ev. č. RT1174-1335
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 281 m²

24 000 000 Kč

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní dům se zahradou ve zcela klidné městské části Brna, Brno-Ivanovice. Je to jedinečná příležitost pro ty, kteří hledají komfort, dostatek místa (plocha 281 m2) v kombinaci s kvalitním zázemím. Rodiny zde ocení prostorné prosvětlené místnosti, moderní uspořádání a dostatek venkovního prostoru 1 330 m2 s jezírkem. Zahrada nabízí dostatečné soukromí také díky vzrostlým stromům na okraji pozemku.

Dům se nachází na konci slepé uličky, kde vám nehrozí žádné nebezpečí z provozu jiných aut. Před dům pohodlně zaparkujete 3 auta, do garáže (31 m2) se pak vejdou 2 auta. V roce 2019 dům prošel rekonstrukcí – byly usazeny okna a dveře s trojskly, zateplena střecha, vyměněna garážová vrata a provedena rekonstrukce koupelen a WC.

Rozložení domu
Do domu můžete vejít hlavním vchodem nebo průchodem z garáže, do zahrady pak ještě z ulice brankou. Prostornou halou (19 m2) vejdete do obývacího pokoje (24 m2) spojeného s kuchyní (12 m2) a jídelnou (16 m2). Z obývacího prostoru se dostanete přímo na terasu nebo zahradu. O příjemnou pohodu v zimně se postará krb s venkovním přisáváním vzduchu, podlahové vytápění a jižní sluníčko. Pokud se naopak v létě budete chtít skrýt před sluncem, na terase je venkovní markýza a venkovní bezpečnostní žaluzie na všech dveřích a oknech.
V přízemí je dále situován pokoj pro hosty s dveřmi na terasu, prádelna se vstupem na zahradu, velká koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem.

V první patře naleznete 3 větší pokoje. Dva dětské pokoje s balkonem (19 a 21 m2) a ložnici (21 m2) se samostatnou šatnou (7 m2) a východem na terasu (8 m2). Samozřejmostí je prostorná koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem (7 m2), a samostatné WC. V prvním patře je vytápění řešené radiátory s regulací a klimatizačními jednotkami, které v létě zajištují také chlazení prostor.

Dalším benefitem domu je jeho podsklepení (44,15 m2), které je v současné době u staveb opravdovou výjimkou. Najdete zde tři místnosti pro dílnu nebo sklad, místnost s technickým zázemím včetně přípravy kompletních rozvodů k bazénu (filtrace, čerpadlo, ohřev) a také spíž na potraviny s ideální teplotou.

Vybavení domu
Energetická náročnost budovy je C, což znamená, že je energeticky úsporná a přispívá k nižším nákladům na vytápění nebo chlazení. Dům má od roku 2023 nainstalovanou vlastní FVE, která dokáže pokrýt část nákladů na bydlení – čtyři baterie a rozvody jsou umístěny v garáži. Dům je vytápěný kondenzačním plynovým kotlem s rozvody do podlahového vytápění a radiátorů. Voda je obecní plus vlastní studna na zalévání. Pohodlí vám při úklidu zajistí centrální vysavač Husky. Do domu se nedostane ani moucha – okna a dveře jsou osazeny sítěmi proti hmyzu. Třešničkou na dortu je pak využívání internetu zdarma, kvůli zesilovači poskytovatele.

ZFP Reality Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků + další benefity naší společnosti.

Kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Úsporná C

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaPod Ostrou, Brno - Ivanovice
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná281 m²
Plocha pozemku1.330 m²
Plocha zastavěná175 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
GarážAno
Sklepano
DopravaSilnice, Autobus
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Podobné nemovitosti