Počet inzerátů
8 373
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem skladu 8 237 m², Nový Jičín
dohodou
Typ
sklady
Plocha
8 237 m²
Pronájem výrobního prostoru 5 000 m², Ostrava
dohodou
Typ
výroba
Plocha
5 000 m²
Prodej skladu 900 m², Čáslav
17 500 000 Kč
(19 444 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
900 m²
Prodej činžovního domu 410 m², Prostějov
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
410 m²
Prodej restaurace 60 m², Hronov
400 000 Kč
(6 667 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
60 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 076 m², Okrouhlo
48 000 000 Kč
(44 610 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 076 m²
Pronájem kanceláře 114 m², Plzeň 4
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
114 m²
Prodej rodinného domu 198 m², Úvaly
16 900 000 Kč
(85 354 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
198 m²
Prodej rodinného domu 261 m², Úvaly
23 900 000 Kč
(91 571 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
261 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Úvaly
22 900 000 Kč
(91 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
1
2
3
4
5