Počet inzerátů
8 592
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno-Tuřany
8 890 000 Kč
(116 974 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej skladu 1 598 m², Dolní Břežany
87 000 000 Kč
(54 443 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 598 m²
Pronájem skladu 120 m², Praha
30 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
120 m²
Prodej činžovního domu 281 m², Bulhary
13 500 000 Kč
(48 043 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
281 m²
Pronájem kanceláře 353 m², Praha - Nové Město
23 EUR za m²/měsíc
(276 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
353 m²
Pronájem skladu 2 600 m², Jinočany
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 600 m²
Prodej komerční nemovitosti 88 m², Malá Morávka
7 660 000 Kč
(87 045 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
88 m²
Pronájem obchodního prostoru 335 m², Jeseník
55 000 Kč za měsíc
(1 970 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
335 m²
Pronájem obchodního prostoru 76 m², Praha-Kunratice
13 180 Kč za měsíc
(2 081 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
76 m²
Prodej komerční nemovitosti 49 m², Malá Morávka
4 490 000 Kč
(91 633 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
49 m²
1
2
3
4
5