Počet inzerátů
8 481
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka
5 320 000 Kč
(87 213 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
6 800 000 Kč
(121 429 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej činžovního domu 515 m², Brno - Husovice
28 000 000 Kč
(54 369 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
515 m²
Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany
21 500 000 Kč
(137 821 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
156 m²
Prodej rodinného domu 102 m², Brno-Tuřany
14 600 000 Kč
(143 137 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
102 m²
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Pronájem skladu 40 000 m², Mošnov
91 Kč za m²/měsíc
(1 092 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
40 000 m²
Pronájem skladu 21 000 m², Mošnov
96 Kč za m²/měsíc
(1 152 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
21 000 m²
Pronájem skladu 5 166 m², Mošnov
100 Kč za m²/měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
5 166 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
8 890 000 Kč
(134 697 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
1
2
3
4
5