Prodej stavebního pozemku 1000 m2, Kroměříž, okr. Kroměříž

Prodej stavebního pozemku 1000 m2, Kroměříž, okr. Kroměříž
  • Adresa Štěchovice, Kroměříž
  • Ev. č. RT1037-107:242310001
  • Typ pozemky pro komerční výstavbu
  • Plocha 1 000 m²

14 000 000 Kč

cena u RK

 

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem pozemku, na kterém již stojí skladovací hala s kancelářskými prostory. Tento objekt je plný možností a nabízí mnohostranné využití - od velkoobchodu, přes výrobní odvětví, až po bytový dům. Nechte své podnikatelské sny stát se realitou na tomto strategicky umístěném pozemku!

Detaily Objektu:
- Pozemek má rozlohu 1000 m2
- Skladovací Hala (1.Np): Rozlehlá plocha 330 m2 s dvěma velkými vstupními vraty (3m x 3m), ideální pro logistiku a skladování. Půdorys 34,5 m x 12,3 m poskytuje flexibilní pracovní prostor.
- Kancelářské Prostory (2.Np): Dalších 330 m2 pro správu vaší firmy. K dispozici zázemí pro zaměstnance. Vyžaduje další investici pro maximální využití potenciálu.
- Lokalita: Výhodná poloha blízko nájezdu na dálnici D1 a centru Kroměříže, Perfektní pro podnikání a logistiku. Skvělá dostupnost pro zaměstnance i zásobování.
- Vybavení a Stav: Objekt je v soukromém vlastnictví, ve funkčním stavu, vybaven všemi inženýrskými sítěmi, plynovým kotlem s výkonem 500 kW a rozvedenou počítačovou sítí.
- Parkování: Dostatek parkovacích míst pro zaměstnance a návštěvníky přímo před objektem.

Tento objekt je skutečně ideální pro dynamické podnikatele s vizí rozvoje a inovací. Neomezujte se - zde můžete realizovat svůj byznys snů, ať už je to výroba, sklad, autoservis, nebo dokonce rezidenční bydlení.

Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci! Pro více informací nebo pro sjednání prohlídky nás kontaktujte. Těšíme se na vaše plány a představy, které můžete na tomto pozemku realizovat. Staňte se součástí této vzrušující příležitosti ještě dnes!

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaŠtěchovice, Kroměříž
OkresKroměříž
Plocha pozemku1.000 m²
Poloha objektuSamostatný
KomunikaceZpevněná
TelekomunikaceKabelové rozvody
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové