Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, 17 700 m2, Frýdek-Místek , Panské Nové Dvory

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, 17 700 m2,  Frýdek-Místek , Panské Nové Dvory
  • Adresa Panské Nové Dvory, Frýdek-Místek - Frýdek
  • Ev. č. RT1131-00073
  • Typ pozemky pro komerční výstavbu
  • Plocha 17 700 m²

2 000 Kč za m²

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Pro zájemce o podnikání a investice představuje tento pozemek ideální příležitost pro rozvoj jejich činnosti v strategické lokalitě. Výhodou je možnost flexibilního využití prostoru pro různé podnikatelské záměry a projektové realizace.

Pozemek se nachází ve Frýdku-Místku v části Panské Nové Dvory a dle platného územního plánu je označen jako plocha drobné a řemeslné výroby s možností zastavění pozemku až 90 %. Využití pozemku je především pro areály výrobních a technických služeb, řemesel, skladů, sběrných dvorů, autobazarů, autoservisů a jiné.

Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Co se týče inženýrských sítí je zde v dosahu obecní vodovod a elektřina. Kanalizace zde není a ani v nejbližší možné době nebude, proto je nutné odpady řešit jímkami či čističkami odpadních vod.

Frýdek-Místek je dynamicky se rozvíjející region s vysokým potenciálem pro obchod a průmysl, což činí tento pozemek atraktivním jak pro stávající, tak pro nově se etablující podniky.

Nezapomeňte, že investice do nemovitostí, a zvláště do komerčních pozemků, je často vnímána jako stabilní a dlouhodobě výhodná. Pro detailní nabídku a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaPanské Nové Dvory, Frýdek-Místek - Frýdek
OkresFrýdek-Místek
Plocha pozemku17.700 m²
ZástavbaPrůmyslová

Podobné nemovitosti