Stavební pozemek, 1 500 m2 - Zlín, Mladcová

Stavební pozemek, 1 500 m2 - Zlín, Mladcová
  • Adresa Ostrá horka II, Zlín
  • Ev. č. RT1142-01670
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 500 m²

7 500 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Máte výjimečnou příležitost vlastnit pozemek na prestižní lokalitě ve Zlíně na Mladcové - ul. Ostrá horka II. Sníte o svém vlastním domě, ale zatím jste nenašli místo, kde ho ideálně postavit? Tak už nehledejte. Tento pozemek splňuje všechna očekávání a představy. S neodolatelným výhledem na město Zlín, v bezprostřední blízkosti centra a s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky. S rozlohou 1 500 m2 nabízí tento pozemek dostatek prostoru pro vytvoření Vašeho vlastního domova a útulné zahrady s bazénem.

- celková plocha pozemku: 1500 m2
- uliční šíře: 26,5 m, délka: 56,5 m
- připojení na elektřinu, vodu, i kanalizaci na hranici pozemku - vše bez problému dostupné
- za pozemkem máte hned les a brzy zde bude nový výjezd na dálnici do 7 minut ve Fryštáku
- máme projektanta, který Vám s realizací tohoto snu může pomoci

Tento pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu s jedním nadzemním podlažím. Stavba může začínat od 14 m od severní hranice vozovky, s ohledem na ochranné pásmo vysokého napětí. Možnost umístění garáže či krytého garážového stání buď jako součásti rodinného domu, nebo samostatně stojícího objektu v souladu se stavební čárou. Rodinný dům bude disponovat plochou střechou s vodorovnou atikou, se sklonem střešní konstrukce maximálně do 5°. Domy mohou být podsklepené, přičemž úroveň 0,00 prvního nadzemního podlaží bude přesně přizpůsobena upravenému terénu. Voda i elektřina jsou již vedeny na hranici pozemku. Co se týče splaškové vody, po schválení od sousedů lze využít buď kanalizaci, nebo vlastní čističku odpadních vod.

Nepropásněte tuto unikátní šanci na vytvoření svého vlastního domova na jednom z nejžádanějších míst ve Zlíně. Zajistěte si svou budoucnost! Tato lokalita nabízí výhodnou dojezdovou vzdálenost do centra Zlína, ať už se rozhodnete cestovat autem či městskou hromadnou dopravou. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, a to jak v samotném centru Zlína, tak i v nedalekých Jížních Svazích, což poskytuje široké možnosti pro pohodlný a praktický život. Navíc, tato lokalita přímo sousedí s přírodou, umožňující krátké výlety do okolí. Můžete si zde vychutnávat procházky, cyklistické výlety, nebo si užít běhání v klidné a příjemné atmosféře. Blízkost přírody dodává této lokalitě unikátní kombinaci pohodlí městského života a možnosti relaxace v příjemném venkovském prostředí.

Líbí se Vám tenhle projekt? Potkejme se osobně na místě, co Vy na to? Zavolejte mi nebo napište a já Vám sdělím veškeré detaily do poslední cihly.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji? Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoly.

Těším se na Vás.
Filip Hladiš & Explicit Reality

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOstrá horka II, Zlín
OkresZlín
Plocha pozemku1.500 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace, ČOV pro celý objekt

Podobné nemovitosti