Počet inzerátů
8 373
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 198 m², Úvaly
16 900 000 Kč
(85 354 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
198 m²
Prodej rodinného domu 261 m², Úvaly
23 900 000 Kč
(91 571 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
261 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Úvaly
22 900 000 Kč
(91 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej obchodního prostoru 108 m², Tlumačov
3 990 000 Kč
(36 944 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
108 m²
Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
479 m²
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
479 m²
Pronájem kanceláře 444 m², Brno
100 000 Kč za měsíc
(2 703 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
444 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
479 m²
Prodej komerční nemovitosti 2 300 m², Modlany - Drahkov
75 000 000 Kč
(32 609 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
2 300 m²
Pronájem skladu 400 m², Mladá Boleslav
110 Kč za m²/měsíc
(1 320 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
400 m²
1
2
3
4
5