Stavební pozemek 7100 m2 - Višňová - Andělka

Stavební pozemek 7100 m2 - Višňová - Andělka
  • Adresa Višňová - Andělka
  • Ev. č. RT1146-072022
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 7 100 m²

980 000 Kč

konečná cena včetně právního servisu a provize RK, cena k jednání

 

V obci s malebným názvem Andělka vám nyní nabízím krásný a rozlehlý stavební pozemek. Můžete tu postavit například dva rodinné domy nebo krásnou chalupu.
Svým charakterem je ideální jak pro rekreaci, tak vlastní bydlení spojené se zemědělskou činností či chovem zvířat.

Andělka je malá obec ve Frýdlantském výběžku na samé hranici s Polskem. Veškerou občanskou vybavenost najdete v sousedním Frýdlantu (13 km, 17 minut autem) a do Liberce se dostanete během 40 minut jízdy automobilem. Dopravní obslužnost je zajištěna autobusem. Vlaková zastávka je v sousední vesnici.
Okolí obce je vyhlášené zejména pro cykloturistiku.

Pozemek samotný se nachází na okraji obce Andělka a je přístupný po obecní komunikaci. Celková výměra pozemku je 7 100 m2. Tvar pozemku je nepravidelný obdélník s rozměry cca 130 x 50 metrů. Dle platného územního plánu je pozemek zahrnut v plochách venkovské obytné zástavby, tedy vhodný pro výstavbu rodinného domu či chalupy. Při aktuální výměře, je možné postavit maximálně dva domy.
Na hranici pozemku je možné připojit se na elektřinu. Kanalizaci je nutné řešit lokální ČOV. Vodu vyřešíte vrtem, dle hydrogeologického posudku je voda ve 20 metrech (bezpečná hloubka 30 m) v žulovém podloží. Díky tomu není zdroj vody ohrožen těžbou v Turowu.
Svým charakterem pozemek vybízí k vybudování rodinného bydlení a využití prostorné pozemku na chov zvířat nebo prostornou zahradu či menší pole.
Je tu možnost přikoupit sousední pozemek a mít tak společný pozemek o výměře téměř 15.000 m2.

Veškeré další informace ohledně pozemku Vám sdělím osobně. Neváhejte mě kontaktovat a společně si domluvíme prohlídku pozemku.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVišňová - Andělka
OkresLiberec
Plocha pozemku7.100 m²
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt

Podobné nemovitosti