Prodej pěkného pozemku pro bydlení 856 m2, Velké Pavlovice

Prodej pěkného pozemku pro bydlení 856 m2, Velké Pavlovice
  • Adresa Velké Pavlovice
  • Ev. č. RT1074-N/RSB/20539/24
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 856 m²

5 100 Kč za m²

neplatíte provizi

 

Pokud hledáte dokonalé místo pro stavbu svého snového domova, nechte se okouzlit touto jedinečnou nabídkou stavebního pozemku v nově vznikající rezidenční čtvrti Ostrovec ve Velkých Pavlovicích, městě známém svým vínem a meruňkami. Tento exkluzivní pozemek je určen pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu a nachází se na okraji města v srdci tradiční vinařské oblasti na prosluněné jižní Moravě.
Tato výjimečná příležitost Vám nabízí stát se součástí nově se formující komunity v oblasti s kompletní občanskou vybaveností, včetně mateřské školy, základní školy a gymnázia, což ocení každá rodina s dětmi. Město Velké Pavlovice je známé nejen svou bohatou tradicí vinařství, ale i vynikající dopravní dostupností do Brna, což z něj činí ideální místo pro život s výhodami města i klidu venkova.
Nezmeškejte šanci postavit si domov přesně podle Vašich představ na místě, které kombinuje klid a krásu přírody s výhodami moderního života. Kontaktujte nás pro více informací a začněte psát novou kapitolu Vašeho života na tomto výjimečném místě.

Pozemek celkem: 856 m2

Vybavenost:
el. energie: ano
veřejný vodovod: ano
kanalizace: ano
plyn: ano
datový kabel: ano
komunikace: ano

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVelké Pavlovice
OkresBřeclav
Plocha pozemku856 m²
ZástavbaObytná

Podobné nemovitosti