Prodej pozemky pro bydlení, 6 335 m2 - Seč - Prosíčka

Prodej pozemky pro bydlení, 6 335 m2 - Seč - Prosíčka
  • Adresa Seč - Prosíčka
  • Ev. č. RT1129-00065
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 6 335 m²

1 200 Kč za m²

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Hledáte místo pro výstavbu rodinného domu, či chalupy? Klidné, slunné místo uprostřed přírody a přesto kousek od města? Tak jedno, přesně takové, pro Vás máme.

Rádi bychom Vám ve výhradním zastoupení majitele nabídli ke koupi stavební pozemek o celkové ploše 6335 m2, který se nachází v malé vesničce Prosíčka, necelých 5 km jihovýchodně od města Seč s veškerou občanskou vybaveností. Potraviny, lékař, lékárna, pošta, restaurace, mateřská školka, základní škola, …
V místě je i mnoho turistických a cyklistických tras, sečská přehrada, přírodní rezervace Polom, Strádovské Peklo, CHKO Železné hory,… a mnoho dalších zajímavých míst.

Autem dojedete z Prosíčka do Seče za 8 min a za 25 min. do Chrudimi. Využít můžete i autobusové spojení ze zastávky vzdálené 100 m od pozemku.

K hranici pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě, elektrika a vodovodní řad. Na kanalizaci byl vypracován a schválen projekt.
Součástí prodeje je zděná budova určená k demolici, stojící na pozemku.

Největší předností však je vypracovaná studie rodinného domu, na kterou bylo v listopadu roku 2020 vydáno stavební povolení. Díky tomu ušetříte poměrně mnoho času, financí, starostí a téměř okamžitě můžete začít stavět Váš vysněný dům.

V případě, že by Vás tento pozemek zaujal, ráda se s Vámi v Prosíčku potkám osobně.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSeč - Prosíčka
OkresChrudim
Plocha pozemku6.335 m²
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V

Podobné nemovitosti