Pozemek pro stavbu rodinného domu na klidném místě v Rokycanech

Pozemek pro stavbu rodinného domu na klidném místě v Rokycanech
  • Adresa Rokycany
  • Ev. č. RT1151-22295
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 124 m²

3 950 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

 

Hledáte pozemek pro stavbu svého vysněného domu pro Vás a Vaši rodinu? Hledáte místo s dobrou dostupností nejen do centra města Rokycany, ale také např. do Plzně či Prahy a zároveň být na dosah ruky k přírodě? Pak Vám nabízíme stavební pozemek o výměře 1.124 m2, určený pro výstavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v zastavitelném území, určeném dle platného územního plánu města Rokycany jako bydlení individuální v rodinných domech městské a příměstské, kde hlavním využitím pozemku je výstavba objektů k bydlení v rodinných domech. Klidná lokalita, rovinatý až mírně svažitý s jihovýchodním výhledem do krajiny.

Přípojka elektrické energie je na hranici pozemku ve sloupku, veřejný vodovod v přilehlé komunikaci, veřejná kanalizace a plyn je cca 200 m od pozemku. Přístupové komunikace jsou veřejné ve vlastnictví města Rokycany. Část pozemku je dotčen vzdušným vedením elektrické energie.


Pozemek se nachází v klidné, atraktivní části města Rokycany v ulici Nad Nemocnicí s kompletní veřejnou infrastrukturou. Ve městě jsou sportoviště, kulturní zařízení, lékař, obchodní zařízení, koupaliště, zubař, nemocnice, školka, školka pošta atd. Skvělá dostupnost do Plzně i na dálnici D5. Cesta do Plzně trvá cca 11 min. jízdy na začátek Prahy cca 35 min. jízdy autem. Pokud hledáte kvalitní pozemek pro klidné bydlení, je tahle nabídka jako stvořená pro Vás.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRokycany
OkresRokycany
Plocha pozemku1.124 m²
KomunikaceZpevněná
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace