Počet inzerátů
8 450
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 180 m², Plavy
5 900 000 Kč
(32 778 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
180 m²
Prodej výrobního prostoru 180 m², Bedihošť
3 584 700 Kč
(19 915 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
180 m²
Pronájem kanceláře 31 m², Praha 5, Smíchov
8 000 Kč za měsíc
(3 097 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
31 m²
Pronájem restaurace 66 m², Praha - Košíře
23 000 Kč za měsíc
(4 182 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
66 m²
Prodej výrobního prostoru 490 m², Varnsdorf
14 900 000 Kč
(30 408 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
490 m²
Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice
2 200 000 Kč
(2 472 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
890 m²
Prodej skladu 142 m², Bruntál
2 315 000 Kč
(16 303 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
142 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 999 000 Kč
(110 383 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 199 000 Kč
(111 682 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 479 000 Kč
(113 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
1
2
3
4
5