Stavební pozemek na jižním svahu s báječným výhledem, Prostřední Bečva

Stavební pozemek na jižním svahu s báječným výhledem, Prostřední Bečva
  • Adresa Prostřední Bečva
  • Ev. č. RT1000-00183
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 2 915 m²

4 680 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

 

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. To tu máme. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. To tu máme také. A musí mít dostatečnou velikost pro dokonalé soukromí. A přesně takový pozemek o velikosti 2.915 m2 pro Vás mám na Prostřední Bečvě. Nakonec, víte co? Přijďte sami zjistit, jestli Vás to tady uchvátí. Prohlídkový den je v pátek 19.4.2024. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Naprosto úžasný je zde výhled do krajiny. Ať už po ránu, kdy slunko vychází nad Horní Bečvou, nebo když zapadá nad Rožnovem. A po celý den máte jako na dlani krásné údolí okolo Rožnovské Bečvy. Zajímavostí je, že vlastně koukáte z Moravskoslezských Beskyd (úpatí Radhoště) na Vsetínské vrchy, které začínají na levém břehu Bečvy. Tolik malé geografické okénko, pojďme zpět k pozemku. :)

Celková rozloha pozemku je 2.915 m2. Záleží jen na Vás, kolik si tu postavíte garáží, venkovních kuchyní, saun, či výběhů pro domácí mazlíčky. A pokud rádi kupujete efektivně, tak oceníte, že zadní část pozemku není stavební a proto tyto metry získáváte mnohem levněji, než kdyby stavební byly. Na prohlídce Vám vše ukážu a zjistíte, že je to výhoda, protože v těch místech byste stejně nestavěli. Spíše tam vidím nějakou užitnou zahradu, či trnkový sad. A proč mít sad na stavebním pozemku, že?

Pozemek je umístěn asi 300 m daleko a 35m nad úrovní hlavní silnice. Díky tomu při posezení na zahradě nebudete vnímat provoz. Kolem pozemku vede obecní cesta a nad námi jsou další obydlené domy, takže rozhrnování sněhu je v zimě zajištěno obcí. A návštěvy k Vám bez problému trefí, protože jsme vlastně hned naproti odbočce na Hutisko a Soláň.

Územní plán umožňuje individuální bydlení v rodinných domech. Další možnosti dané územním plánem, inženýrské sítě atd. probereme na prohlídce. Zavolejte, tohle místo stojí za to.

Prostřední Bečva je sympatická obec s necelými 2.000 obyvateli na severovýchodním okraji Valašska (naprosto nečekaně) mezi Horní a Dolní Bečvou. :) Do Rožnova je to 7 km, na hranici se Slovenskem 15 km, do Valmeza 22 km a do Frýdku ani ne 40 km.

Je to báječné místo i pro víkendový dům. V okolí je spousta lyžařských areálů (Třeštík, Soláň, Sachova studánka, Rališka, Bílá, Pustevny, Čarták a další). Cyklostezka Rožnovskou brázdou vede z Horní Bečvy až do Valmeza a dále na Zlín a kdo ví, kam jinam. No a houbaři, borůvkáři či klasičtí turisté tu mají také ráj na zemi. Tak co, zavoláte a přijdete se podívat?

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaProstřední Bečva
OkresVsetín
Plocha pozemku2.915 m²
ZástavbaVenkovská
Aleš Drnovský
Školská čtvrť 1343
Frenštát pod Radhoštěm
ales.drnovsky@gmail.com

Zobraz 7 nabídek