Stavební pozemek 2288 m2 - Ovčáry, Mělník

Stavební pozemek 2288 m2 - Ovčáry, Mělník
  • Adresa Ovčáry
  • Ev. č. RT1161-01054
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 2 288 m²

5 491 200 Kč

Cena je uvedena včetně právních a realitních služeb a provize RR

 

Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek, jenž je součástí projektu Pozemky Ovčáry s nezaměnitelnou atmosférou klidné obce, pouhých pár metrů od Křeneckého jezera.

Právě probíhá realizace sítí a výstavba komunikace, kdy v rámci projektu zde bude pět plně zasíťovaných pozemků o velikostech od 850m2 až po 2.464m2, kdy při předání nemovitosti novým majitelům bude hotová zkolaudovaná příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, vodovodní přípojka, kanalizační přípojka a elektřina na každému pozemku.

Očekávaný termín dokončení listopad 2024.

Stavební pozemky se nachází na samotném konci obce Ovčáry, v docházkové vzdálenosti od Křeneckého Jezera s možností koupání a vodních sportů. Ovčáry disponují základní občanskou vybaveností, najdete zde prodejnu potravin, restauraci, dětské a fotbalové hřiště a obecní úřad. Ovčáry pak přímo navazují na sousední obec Nedomice, kde se nachází mateřská a základní škola a cukrárna a když to tam s dortíkama přeženete, tak jen o pár metrů dál narazíte na workoutové a dětské hřiště.

Ceny pozemků jsou kompletní včetně právních a realitních služeb, inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a nově vybudované příjezdové cesty.

Pro případné dotazy mě prosím neváhejte kontaktovat. Bližší informace na www.pozemkyovcary.cz

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOvčáry
OkresMělník
Plocha pozemku2.288 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Podobné nemovitosti