Prodej pozemky pro bydlení, 1 405 m2 - Opatovice

Prodej pozemky pro bydlení, 1 405 m2 - Opatovice
  • Adresa Brněnská, Opatovice
  • Ev. č. RT1134-00114
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 405 m²

info v RK

včetně provize, cena k jednání

 

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej krásného rovinatého pozemku, který je ideální pro stavbu rodinného domu.

Celková plocha pozemku je 1405 m2 a zahrnuje vlastní příjezdovou cestu s posuvnou bránou. Tento pozemek představuje zajímavou investiční příležitost. Má šířku 22 metrů a příjezdová cesta je široká 4 metry. V souladu se schváleným Územním plánem se nachází v zastavěném území v oblastech označených jako BR, které jsou vhodné pro stavbu bungalovů, patrových rodinných domů nebo dvojdomů. Všechny potřebné sítě jsou přivedeny až k hranici pozemku.

Pozemek se nachází v malebné vesnici Opatovice, která je situována pouhých 7 kilometrů od jižní hranice města Brna. V obci momentálně žije 1 119 obyvatel. Máte zde k dispozici mateřskou školu, základní školu pro děti od 1. do 5. třídy, obchody, tři rybníky, hospodu, fotbalové hřiště a kulturní dům, kde se pravidelně konají místní společenské akce. Pro pohodlnou dopravu je k dispozici autobus, který vás doveze do Rajhradu, kde můžete přestoupit na vlak a pokračovat až na Hlavní nádraží v Brně. Celá cesta trvá přibližně 34 minut. Vzdálenost do Brna autem je přibližně 15-20 minut jízdy.

Pro více informací shlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrněnská, Opatovice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.405 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Podobné nemovitosti