Prodej stavebního pozemku 1 029 m2, Jackov u Moravských Budějovic

Prodej stavebního pozemku 1 029 m2, Jackov u Moravských Budějovic
  • Adresa Moravské Budějovice - Jackov
  • Ev. č. RT1033-15443022
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 000 m²

1 432 000 Kč

včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím stavební pozemek v obci Jackov u Moravských Budějovic.

Jedná se o mírně svažitý pozemek, který může sloužit k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu nebo jako příležitost k investici. Dle územního plánu je pozemek veden jako plocha smíšená obytná venkovského charakteru, kdy hlavní využití je pro bydlení v rodinných domech.

Elektřina je přivedena přímo na pozemku, kde jsou pilíře. Vodovod bude řešen vlastní vrtem a kanalizace zemním pískovým filtrem. Příjezd k pozemku je po zpevněné obecní komunikaci.

Obec Jackov se nachází 3,5 km jihozápadně od Moravských Budějovic u řeky Jevišovky, která protéká pod obcí Jackovským rybníkem. V okolí jsou například města Krnčice a Nové Syrovice. Jedná se o klidné místo s cca 200 obyvateli a veškerá občanská vybavenost je v 3 km vzdálených Moravských Budějovicích.

Dojezdové vzdálenosti: Třebíč – cca 25 km, Znojmo – cca 25 km, dálnice D1 – cca 48 km. V okolí se nachází například hrad Bítov nebo krásná přehrada Vranov. Pokud hledáte klidné místo, s dobrou dostupností okolních měst, tak je tohle právě pro vás.

Budu moc rád za vaše zavolání a těším se na osobní setkání.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMoravské Budějovice - Jackov
OkresTřebíč
Plocha pozemku1.000 m²
VodaMístní zdroj
Elektřina230V

Podobné nemovitosti