Počet inzerátů
8 609
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
1 196 800 Kč
(35 200 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
Prodej činžovního domu 410 m², Prostějov
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
410 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 076 m², Okrouhlo
48 000 000 Kč
(44 610 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 076 m²
Prodej komerční nemovitosti 160 m², Javorník
2 499 000 Kč
(15 619 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
160 m²
Pronájem kanceláře 38 m², Rakovník I
8 000 Kč za měsíc
(2 526 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
38 m²
Prodej činžovního domu 194 m², Brno - Veveří
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
194 m²
Prodej obchodního prostoru 139 m², Brno - Veveří
13 950 000 Kč
(100 360 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
139 m²
Pronájem kanceláře 17 m², Prachatice
100 Kč za m²/měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
17 m²
Pronájem kanceláře 13 m², Prachatice
1 300 Kč za měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
13 m²
Pronájem kanceláře 26 m², Prachatice
2 600 Kč za měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
26 m²
1
2
3
4
5