Prodej stavebního nebo komerčního pozemku 1.022 m2, Ostašov u Liberce

Prodej stavebního nebo komerčního pozemku 1.022 m2, Ostašov u Liberce
  • Adresa Malinová, Liberec
  • Ev. č. RT1146-06377
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 022 m²

4 500 Kč za m²

4.599.000,-Kč, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Skvělá dostupnost, blízkost přírody a nádherný výhled. Stavební pozemek, který se nachází v liberecké čtvrti Ostašov. 
Představuji vám jedinečnou nabídku pozemku, které je jako stvořený pro stavbu rodinného domu. Tento pozemek se nachází ve skvělé lokalitě Ostašov, kde se snoubí klidné prostředí a bezprostřední blízkost přírody s výhodami městské občanské vybavenosti. Nabízím vám možnost žít v harmonii s přírodou a přitom mít vše potřebné pro pohodlný život na dosah ruky.

Ostašov si vás získá. Lokalita je výborně dostupná MHD, vlakem nebo díky napojení na průtah Libercem, osobním automobilem. Stejně tak oceníte občanskou vybavenost - škola, školka nebo nákupní zóna sever. Ale hlavně nabídne klid, prostor a přírodu kolem dokola.

Pozemek, který má velikosti 1022 m2 je dle platného územního plánu vhodné k výstavbě rodinného bydlení s 30% zastavěností, 50% zeleně a výškové hladiny budovy 12m. Je zde také možnost komerčního využití. Pozemek má zajištěné připojení na elektřinu a vodu, což zjednodušuje a urychluje proces stavby vašeho nového domova. Rovinatý terén navíc umožňuje snadnější a efektivnější výstavbu, což vám ušetří čas i finanční prostředky.

Tento pozemek představuje ideální kombinaci klidného bydlení v souladu s přírodou a výhod, které nabízí život blízko města. Pokud hledáte místo, kde byste mohli postavit svůj vysněný domov a zároveň si užívat pohodlí moderního života, neváhejte, kontaktujte mě a domluvíme si termín schůzky. 

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMalinová, Liberec
OkresLiberec
Plocha pozemku1.022 m²
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
OchranaOchranné pásmo
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt

Podobné nemovitosti