Počet inzerátů
8 373
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 73 m², Havířov-Město - Havířov - Město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Pronájem obchodního prostoru 73 m², Havířov-Město - Havířov - Město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Pronájem obchodního prostoru 130 m², Olomouc - Hodolany
39 000 Kč za měsíc
(3 600 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
130 m²
Prodej obchodního prostoru 146 m², Králíky
2 250 000 Kč
(15 411 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
146 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 076 m², Okrouhlo
48 000 000 Kč
(44 610 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 076 m²
Pronájem obchodního prostoru 55 m², Lysá nad Labem
15 000 Kč za měsíc
(3 273 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
55 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Brno - Lesná
7 900 000 Kč
(109 722 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
Prodej restaurace 168 m², Petřvald
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
168 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 620 m², Mukařov
19 999 999 Kč
(32 258 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
620 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 395 m², Jesenice
31 400 000 Kč
(79 494 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
395 m²
1
2
3
4
5