Prodej stavebního pozemku 1184m2, obec Hodějice u Slavkova u Brna

Prodej stavebního pozemku 1184m2, obec Hodějice u Slavkova u Brna
  • Adresa Hodějice
  • Ev. č. RT1058-03569
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 184 m²

4 100 000 Kč

 

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představujeme jedinečnou příležitost stát se vlastníkem krásného stavebního pozemku v malebné obci Hodějice, který se rozprostírá na ploše 1184 m2. Tento pozemek představuje ideální místo pro vaši budoucí vysněnou rezidenci, poskytující nejen dostatek prostoru, ale i klid a soukromí na okraji obce, a to vše v bezprostřední blízkosti koupaliště, které slibuje příjemné osvěžení během horkých letních dnů.

Pozemek má uliční šířku 12,7 m a táhne se do hloubky přibližně 92 m, což Vám poskytuje dostatek prostoru pro realizaci Vašeho vysněného stavebního projektu.

Aktuálně pozemek není zasíťován, ale již byla podána žádost a zaplaceny poplatky na zhotovení elektrické přípojky. Očekává se, že přípojka bude zhotovena do konce tohoto roku.

Hodějice jsou známé svým klidným a přátelským prostředím, což z této lokality činí ideální místo pro rodinný život. Pozemek se nachází na okraji obce, což zaručuje soukromí a klid, a přesto je všude blízko. V Hodějicích se nachází jak mateřská škola, tak škola základní.
Obec se nachází 4 km od Slavkova u Brna a 27km od samotného Brna.

Zájemci o více informací a prohlídku volejte uvedeného makléře.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě zvolených kritérií.
Rychlý a kvalitní právní servis je u nás samozřejmostí.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHodějice
OkresVyškov
Plocha pozemku1.184 m²

Podobné nemovitosti