Prodej, Pozemky pro bydlení, 844 m2 - Cerekvička-Rosice - Cerekvička

Prodej, Pozemky pro bydlení, 844 m2 - Cerekvička-Rosice - Cerekvička
  • Adresa Cerekvička-Rosice - Cerekvička
  • Ev. č. RT1152-00104
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 844 m²

info v RK

včetně provize RK a právních služeb

 

Ve výhradní zastoupení klienta nabízíme prodej stavebního pozemku s možností realizace vlastního bydlení v obci Cerekvička - Rosice v dojezdové vzdálenosti 7km do Jihlavy. Jde o obdélníkový (mírně svažitý k jihu) oplocený pozemek, který je obklopen krásnou přírodou a vegetací. Pozemek je začleněn v rámci územního plánu pro individuální bydlení, aktuálně se nachází v zástavbě rodinných domů. Hlavní přístup na pozemek vede z veřejné asfaltové komunikace, z jedné strany kopíruje pozemek polní cesta, která umožňuje další přístupy k nemovitosti a odděluje sousedy. V současnosti je na pozemku zakreslena stavba s č. evid. 126, která slouží k rekreačním účelům. Tato zděná nemovitost má 55m2 zastavěnou plochu, vnitřní dispozice tvoří kuchyňka, předsíň a 3 oddělené místnosti. Pevně spjaté vybavení je zahrnuto již v ceně (kuchyň, sporák, kamna, skříně). Pozemek je obhospodařovaný, jsou na něm vzrostlé okrasné dřeviny, keře a letité ovocné stromy. Překrásný výhled z pozemku je dokreslen rybníkem, stromovou alejí a nádhernou přírodou na Vysočině.

Tato unikátní příležitost nabízí několik možných variant využití stávajícího pozemku se stavbou, což výrazně zvyšuje svůj současný a budoucí potenciál. Hlavním účelem je bydlení, tzn. postavit si rodinný dům dle vlastních představ. Další možností je využívat benefitů stávajícího stavu (prozatím využívat k rekreaci) a postupnými kroky realizovat stavbu svého vysněného rodinného domu (stávající objekt nebude zasahovat do rodinného domu). Stejně tak pozemek nabízí zajímavou investiční příležitost do budoucna, kdy cena pozemků stále roste.

Pozemek je určen pro lidi, kteří hledají využití pro svoji rodinu, které bude splňovat následující kritéria: dostatek soukromí, krásná okolní příroda, unikátní výhled (nejde o satelit), dispozice pozemku (mírný jižní svah), rozsah stávajícího využití (rekreace + bydlení), napojené sítě a infrastruktura.

Inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace – septik.
Buďte mezi prvními a nenechte si ujít prohlídku!

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaCerekvička-Rosice - Cerekvička
OkresJihlava
Plocha pozemku844 m²
Umístění objektuKlidná část obce
Datum nastěhování23. srpen 2023
Zahájení prodeje23. srpen 2023
KomunikaceAsfaltová
VodaMístní zdroj