Počet inzerátů
8 434
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 320 m², Kroměříž
36 000 Kč za m²
Typ
obchodní prostory
Plocha
320 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
10 500 000 Kč
(112 903 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Pronájem skladu 1 300 m², Tábor
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 300 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 130 m², Radkov
9 500 000 Kč
(73 077 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
130 m²
Prodej činžovního domu 4 963 m², Rožnov pod Radhoštěm
55 000 000 Kč
(11 082 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
4 963 m²
Pronájem kanceláře 105 m², Brno - Horní Heršpice
208 Kč za m²/měsíc
(2 496 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
105 m²
Prodej komerční nemovitosti 103 m², Brno
4 000 000 Kč
(38 835 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
103 m²
1
2
3
4
5