Počet inzerátů
8 400
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem restaurace 350 m², Praha - Žižkov
62 500 Kč za měsíc
(2 143 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
350 m²
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj
1 590 000 Kč
(53 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
30 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
7 432 000 Kč
(137 630 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice
6 999 000 Kč
(124 982 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
56 m²
Pronájem skladu 1 162 m², Uherský Brod
800 Kč za m²/rok
Typ
sklady
Plocha
1 162 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
6 995 200 Kč
(129 541 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
8 094 000 Kč
(110 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
8 720 000 Kč
(117 838 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
1
2
3
4
5