Počet inzerátů
8 476
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(143 625 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
80 m²
Prodej obchodního prostoru 132 m², Kynšperk nad Ohří
3 022 425 Kč
(22 897 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
132 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 140 m², Hřensko
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
140 m²
Prodej činžovního domu 300 m², Nový Kostel
3 999 000 Kč
(13 330 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
300 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Bublava
20 600 000 Kč
(34 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
600 m²
Prodej zemědělského objektu 1 446 m², Mrákov
9 490 000 Kč
(6 563 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 446 m²
Prodej činžovního domu 245 m², Nejdek
6 990 000 Kč
(28 531 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
245 m²
Prodej zemědělského objektu 4 026 m², Černovice
12 990 000 Kč
(3 227 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
4 026 m²
Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice
18 490 000 Kč
(26 227 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
705 m²
Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Vojkovice
7 740 000 Kč
(1 290 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
6 000 m²
1
2
3
4
5