Počet inzerátů
8 375
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 335 m², Jeseník
66 550 Kč za měsíc
(2 384 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
335 m²
Prodej výrobního prostoru 1 182 m², Česká Lípa
15 000 000 Kč
(12 690 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 182 m²
Pronájem kanceláře 115 m², Tábor
16 765 Kč za měsíc
(1 749 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
115 m²
Pronájem kanceláře 51 m², Plzeň 1
9 000 Kč za měsíc
(2 118 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
51 m²
Prodej kanceláře 57 m², Karlovy Vary
2 749 000 Kč
(48 228 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
57 m²
Prodej obchodního prostoru 57 m², Karlovy Vary
2 749 000 Kč
(48 228 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
57 m²
Prodej obchodního prostoru 57 m², Karlovy Vary
2 749 000 Kč
(48 228 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
57 m²
Pronájem obchodního prostoru 130 m², Olomouc - Hodolany
39 000 Kč za měsíc
(3 600 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
130 m²
Pronájem kanceláře 73 m², Havířov-Město - Havířov - Město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Pronájem obchodního prostoru 73 m², Havířov-Město - Havířov - Město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
1
2
3
4
5