Počet inzerátů
8 450
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 270 m², Dlouhá Třebová
info v RK
Typ
zemědělské objekty
Plocha
270 m²
Prodej činžovního domu 308 m², Chomutov
9 399 000 Kč
(30 516 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
308 m²
Prodej činžovního domu 136 m², Ostrava - Slezská Ostrava
3 800 000 Kč
(27 941 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
136 m²
Prodej obchodního prostoru 213 m², Mariánské Lázně
5 090 000 Kč
(23 897 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
213 m²
Pronájem kanceláře 21 m², Liberec IV-Perštýn
3 990 Kč za měsíc
(2 280 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
21 m²
Dražby komerční nemovitosti 177 m², Nová Bystřice
13 500 000 Kč
(76 271 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
177 m²
Pronájem kanceláře 55 m², Praha - Vršovice
38 100 Kč za měsíc
(8 313 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
55 m²
Pronájem restaurace 218 m², Brno-město
110 000 Kč za měsíc
(6 055 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
218 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Brno - Štýřice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem ordinace 113 m², Brno-město
32 000 Kč za měsíc
(3 398 Kč za m²/rok)
Typ
ordinace
Plocha
113 m²
1
2
3
4
5