Počet inzerátů
8 378
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem skladu 400 m², Mladá Boleslav
110 Kč za m²/měsíc
(1 320 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
400 m²
Prodej obchodního prostoru 108 m², Tlumačov
3 990 000 Kč
(36 944 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
108 m²
Pronájem komerční nemovitosti 31 m², České Budějovice
12 000 Kč za měsíc
(4 645 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
31 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Úvaly
22 900 000 Kč
(91 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej rodinného domu 261 m², Úvaly
23 900 000 Kč
(91 571 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
261 m²
Pronájem skladu 85 m², Ostrava - Moravská Ostrava
16 000 Kč za měsíc
(2 259 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
85 m²
Pronájem skladu 105 m², Ostrava - Moravská Ostrava
10 000 Kč za měsíc
(1 143 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
105 m²
Prodej rodinného domu 198 m², Úvaly
16 900 000 Kč
(85 354 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
198 m²
Pronájem kanceláře 26 m², Frýdek-Místek
7 882 Kč za měsíc
(3 638 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
26 m²
Pronájem obchodního prostoru 95 m², Liberec IV-Perštýn
44 000 Kč za měsíc
(5 558 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
95 m²
1
2
3
4
5