Počet inzerátů
8 375
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 32 m², Praha
5 467 589 Kč
(170 862 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha
5 793 028 Kč
(175 546 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Brno - Ponava
17 490 Kč za měsíc
(5 382 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
Prodej specifické nemovitosti 14 m², Praha - Satalice
330 000 Kč
(23 571 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
14 m²
Prodej garážového stání 14 m², Praha - Satalice
550 000 Kč
(39 286 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha
5 897 955 Kč
(173 469 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
3 900 000 Kč
(144 444 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 799 000 Kč
(137 114 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Český Brod
4 899 000 Kč
(125 615 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 999 000 Kč
(142 829 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
1
2
3
4
5