Počet inzerátů
8 450
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 17 m², Brno - Veveří
5 601 Kč za měsíc
(3 954 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
17 m²
Prodej obchodního prostoru 1 055 m², Bílčice
15 000 000 Kč
(14 218 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 055 m²
Pronájem obchodního prostoru 460 m², Teplice
60 000 Kč za měsíc
(1 565 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
460 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 599 000 Kč
(87 484 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Pronájem skladu 540 m², Jindřichův Hradec
650 Kč za rok
(1 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
540 m²
Prodej skladu 1 400 m², Domoušice
3 300 000 Kč
(2 357 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 400 m²
Pronájem skladu 347 m², Osek
40 000 Kč za měsíc
(1 383 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
347 m²
Pronájem skladu 692 m², Svitavy
14 520 Kč za měsíc
(252 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
692 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Bystřice nad Pernštejnem
6 799 000 Kč
(80 940 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 799 000 Kč
(93 532 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
1
2
3
4
5