Počet inzerátů
8 588
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 49 m², Malá Morávka
4 490 000 Kč
(91 633 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
49 m²
Prodej komerční nemovitosti 42 m², Malá Morávka
3 760 000 Kč
(89 524 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
42 m²
Pronájem skladu 2 600 m², Jinočany
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 600 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(102 159 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
88 m²
Prodej komerční nemovitosti 75 m², Malá Morávka
6 580 000 Kč
(87 733 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha
12 749 000 Kč
(199 203 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha
11 349 000 Kč
(192 356 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Prodej činžovního domu 658 m², Praha - Střížkov
49 990 000 Kč
(75 973 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
658 m²
Prodej komerční nemovitosti 471 m², Dolce
dohodou
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
471 m²
Pronájem skladu 20 748 m², Blatnice
dohodou
Typ
sklady
Plocha
20 748 m²
1
2
3
4
5