Prodej pozemků Starý Harcov

Prodej pozemků Starý Harcov
  • Adresa Liberec - Liberec XV-Starý Harcov
  • Ev. č. RT1035-126-13-095
  • Typ ostatní pozemky
  • Plocha 1 960 m²

1 300 000 Kč

Cena k jednání

 

Exkluzivně nabízíme prodej dvou svažitých pozemků ve Starém Harcově, na které navazuje les, vedoucí směrem k sídlišti Kunratická.
Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedené jako zbořeniště (rozloha 186 m2 - na této parcele stál původní dům dle údajů ve starých pozemkových knihách do šedesátých let 20. století) a trvalý travní porost (1774 m2). V novém územním plánu jsou vedeny pozemky jako zeleň.
Důležitá upozornění: pro případnou stavbu domu, postavení chaty nebo mobilheimu by bylo možné požádat o změnu územního plánu, což je časově i finančně náročný proces a jeho výsledek je závislý na rozhodnutí příslušných orgánů.
Další možností (pro případnou změnu pozemku z funkce zeleně na funkci zahrady) by bylo nutné zažádat příslušné orgány o změnu využití pozemku.
Plocha, nyní zarostlá z větší části nálety, se nachází 100 m od silnice, přímo k ní pak vede cesta (vedená v katastru nemovitostí jako komunikace). V bezprostřední blízkosti je v návrhu nového územního plánu povolena stavební činnost dle příslušných regulativů.
V případě zájmu nebo potřeby podrobnějších informací Vám ráda poskytnu další informace.

Údaje k nemovitosti

KategorieOstatní pozemky
LokalitaLiberec - Liberec XV-Starý Harcov
OkresLiberec
Plocha pozemku1.960 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreačně nevyužitá
KomunikaceNeupravená
DopravaSilnice, MHD