Prodej vinného sklepu, Křepice 28 m2 - Křepice

Prodej vinného sklepu, Křepice 28 m2 - Křepice
  • Adresa Křepice
  • Ev. č. RT1058-03605
  • Typ ostatní nemovitosti
  • Plocha 28 m²

info v RK

 

Hledáte útulné a jedinečné místo, kde byste mohli trávit své volné chvíle nebo se dokonce pustit do podnikání spojeného s vínem? Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji 2 vinné sklepy v malebné obci Křepice. Oba sklepy nabízí 14 m2 užitné plochy.

Jeden ze sklepů prošel rekonstrukcí – nová kanalizace, funkční toaleta, nový jistič + elektroměr, umyvadlo. Tento sklep je vypískovaný, vlastní hydroizolaci. Čelní strana sklepa se pyšní zrenovovaným štítěm, což dodává celému prostoru jedinečný a autentický vzhled. Jednou z největších předností tohoto sklepa je jeho schopnost udržovat stálou teplotu a suché prostředí, což je zásadní pro skladování vín a zajišťuje optimální podmínky pro jejich zrání.
Druhý ze sklepů má také nově zbudovanou kanalizaci, umyvadlo. Tento sklep také udržuje stálou teplotu a může sloužit jako skladovací prostor.

Díky možnosti propojit oba dva sklepy se otevírá mnoho příležitostí pro rozšíření sklepů nebo vytvoření víceúčelového prostoru.
Tyto sklepy jsou vynikající investiční příležitostí. Ať už hledáte místo pro osobní účely, nebo máte vizi rozvíjet podnikání v oblasti vinařství.

V obci Křepice najdete nejen krásné okolí, ale také přátelskou komunitu, která je vždy otevřená novým příležitostem a nápadům.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vstoupit do světa vinařství s vlastním vinným sklepem v srdci Moravy. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. Těšíme se, že vám tento skvost můžeme osobně představit a vyprávět více o jeho nekonečných možnostech.

Údaje k nemovitosti

KategorieOstatní nemovitosti
LokalitaKřepice
OkresBřeclav
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná28 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
VodaDálkový vodovod
Elektřina120V
OdpadVeřejná kanalizace

Podobné nemovitosti