Prodej vinného sklepa, 62 m2 - Hnanice

Prodej vinného sklepa, 62 m2 - Hnanice
  • Adresa Hnanice
  • Ev. č. RT1026-01081
  • Typ ostatní nemovitosti
  • Plocha 62 m²

1 290 000 Kč

včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Nabízíme k prodeji vinný sklep situovaný v hlavní sklepní uličce ve vinařské obci Hnanice, která se nachází 8 km od historického města Znojma. Obec je skvělou kombinací klidu a zároveň blízkosti města Znojma. V obci se během roku koná několik vinařských akcí, během kterých je tento sklep přímo v centru dění. Ulice, ve které se sklep nachází, totiž patří k nejpůvodnějším sklepním uličkám Znojemska.

Nadzemní část nemovitosti je funkčně rozdělena na dvě poloviny. Prodávaná část lisovny má užitnou plochu 62 m2. Lisovna vede do společné chodby navazující na schodiště. Schodištěm dojdete až do společného sklepního prostoru, ze kterého vedou dvě sklepní chodby ideální pro uchovávání vína. Sklepní chodba je dlouhá 21,6 m a široká 2,2 m. Celkový rozměr sklepní chodby je tedy 48 m2. Klenby jsou vystavěny z cihel a kamene. Nad lisovnou se nachází prostorná půda, kterou je možné zrekonstruovat pro další využití a vytvořit oblíbenou kombinaci vína a ubytování.

Součástí lisovny je také nově zrekonstruovaná koupelna se záchodem. Pro vytápění prostoru lisovny jsou k dispozici nová kamna. Sklep je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Pokud hledáte místo, kde můžete spojit svou vášeň pro víno s autentickým prostředím, tento vinný sklep je pro vás ideální volbou. Vybavený historickým charakterem, moderním komfortem a výjimečnou polohou, nabízí tento sklep nejen skvělý prostor pro výrobu a skladování vína, ale i možnost stát se součástí vinařské komunity.

Budete-li potřebovat pomoci s financováním této nemovitosti, rádi Vám pomohou naši kolegové.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, moc ráda se s Vámi setkám na prohlídce.

Údaje k nemovitosti

KategorieOstatní nemovitosti
LokalitaHnanice
OkresZnojmo
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná62 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
ZařízenýNe
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva