Prodej nemovitosti pro ubytování 400 m², Nová Ves
- Adresa Nová Ves 47
- Ev. č. RT1809-26105
- Typ ubytování
- Plocha 400 m²
6 000 000 Kč (15 000 Kč za m²)
Advokátní úschova peněz a právní servis samozřejmostí, včetně provize, včetně právního servisu
Prodej investiční nemovitosti Frýdlant nad Ostravicí
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční nemovitost aktuálně provozovanou jako restauraci ve Frýdlantě nad Ostravicí. Objekt je strategicky umístěn v srdci Beskyd na frekventovaných cyklostezskách a díky svému dobrému jménu je v sezóně také hojně navštěvován. Jako jeden z mála takovýchto objektů v blízkém okolí je vhodný i pro pořádání nejrůznějších akcí s větším počtem lidí s možností využití sálu s pódiem. Objekt je napojen na zdroj vody z obecního vodovodu, plyn, elektřinu i kanalizaci. Máte tady vše, co pro provoz potřebujete.
Další a velmi důležitou vlastností této nemovitosti je ve využití potenciálu pozemku jako takového, neboť je územním plánem určen k občanské vybavenosti, a tudíž zde lze služby rozšířit o ubytování, vybudovat penzion, postavit sportovní halu či objekt pro služby občanům apod. Realizujete zde téměř jakýkoliv projekt spojený s tímto zaměřením.
Celková výměra pozemku je 1620 m2 vč.zastavěných ploch, což v této lokalitě není vůbec málo a takováto nabídka se v Beskydech objevuje jen zřídka.
Pro dohodnutí prohlídky či doplnění informací nás neváhejte kontaktovat.
Jelikož od majitele objektu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Ubytování |