Počet inzerátů
8 607
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 321 m², Milotice
13 999 999 Kč
(43 614 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
321 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
9 495 000 Kč
(35 966 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
264 m²
Prodej restaurace 220 m², Dolní Němčí
8 900 000 Kč
(40 455 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
220 m²
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou
14 467 920 Kč
(66 981 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
216 m²
Prodej rodinného domu 216 m², Hrušovany nad Jevišovkou
12 371 120 Kč
(57 274 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
216 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Bořetice
5 992 000 Kč
(66 578 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
90 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 468 m², Čejkovice
21 200 000 Kč
(45 299 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
468 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 101 m², Valtice - Úvaly
6 590 000 Kč
(65 248 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
101 m²
Prodej zemědělského objektu 1 500 m², Lanžhot
2 990 000 Kč
(1 993 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 500 m²
Prodej skladu 1 271 m², Lanžhot
5 999 999 Kč
(4 721 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 271 m²
1
2
3
4
5