Nízkoenergetická novostavba 5+kk, Doubravčice (Říčany-Úvaly-Č.Brod-Kolín)

Nízkoenergetická novostavba 5+kk, Doubravčice (Říčany-Úvaly-Č.Brod-Kolín)
  • Adresa V Edenu 321, Doubravčice
  • Ev. č. RT1168-00256
  • Typ
  • Plocha 178 m²

10 990 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

K prodeji nabízíme nízkoenergetickou dřevostavbu rodinného domu z roku 2017 na pozemku 919 m2. Podlahová plocha domu má rozlohu 120 m2, k tomu zimní zahrada 18 m2 a garáž 26 m2, zastavěná plocha domu s garáží je 101 m2. Průkaz energetické náročnosti je třída B (na tuto třídu „Velmi úsporná“ poskytují banky nižší úrok).

Dispoziční velikost 5+kk, plus 2 koupelny s WC, dvě technické/úložné místnosti, půda, zádveří/ vstupní chodba, garáž, zimní zahrada a venkovní vytápěný bazén.

Dům má zesílenou izolaci a v kombinaci s chytrým řešením vytápění a chlazení - Smart Siemens SyncoLiving se jedná o nízkonákladový provoz celého domu. Systém domu řídí vytápění pro každou místnost samostatně. Zabezpečení domu je řešeno pomocí systému Jablotron včetně napojení na pult centrální ochrany. Ve spodní komoře je systém na kontrolu průtoku vody E Vodník, který udržuje stálý průtok vody v domě a kontroluje případnou poruchu. V případě, že by nastala porucha nebo něco prasklo ve vodovodním řádu domu, automaticky zavře hlavní přívod vody a zamezí vytopení domu.

Dům má dvě obytná patra a jeho okna jsou směrována na všechny světové strany.
V přízemí se nachází veliký obývák s kuchyní a francouzským oknem pro vstup na venkovní terasu. Dále zde nalezneme zádveří s vestavěnými úložnými prostory, propojovací chodbu, koupelnu s WC, pokoj nebo pracovnu a místnost momentálně využívanou jako spižírnu/sklad. Ve všech oknech v přízemí jsou instalované elektricky ovládané venkovní rolety (možno ovládat samostatně nebo centrálně). V kuchyni je k využití americká lednice a jídelní kout s obývákem propojují krbová kamna Haas a Sohn včetně terciálního spalování a venkovního přívodu čerstvého vzduchu pro příjemnou atmosféru během zimního období.
Ve druhém patře jsou tři pokoje, z toho jedna veliká ložnice. Opět nás nezklame praktičnost domu a i na tomto patře narazíme na technickou místnost, velikou koupelnu s vanou, sprch. koutem a WC. V horní chodbě je vybudován světlovod, který zajištuje přísun denního světla po celou dobu dne nebo při jasných nocích i večer.

Obě podlaží spojuje dubové schodiště a v každém z pokojů jsou veliké vestavné skříně až ke stropu, které poskytnou dostatek úložného prostoru. Další možnost úložného prostoru se nachází na půdě. Veškeré povrchy v domě jsou vysoce kvalitní a s dlouholetou zárukou.

Na domě jsou dva nezámrzné venkovní vývody vody. Vedle domu se nachází uzavřená garáž, k níž vede připravovaná cesta vysypaná štěrkem. Parkovat se dá také před branou v ulici, kde vás přivítá upravené prostředí a samostatné parkovací místo. Garáž má připravený i další výstup na rozvaděč pro připojení Wall boxu na nabíjení vozidla a obsahuje i zásuvku na 400V. U vjezdových vrat je kompletní natažení kabelů na ele. ovládání – možnost napojení na systém Jablotron.

Na velikém pozemku okolo domu naleznete soukromí a život v klidné čtvrti. Z ulice není do zahrady vidět a od domu jsou pohledy chráněné plotem a rostoucími keři. Před zimní zahradou, která se dá v hezkém počasí otevřít jako vzdušná terasa, si můžete užívat relaxační chvíle v bazénu o velikosti 3 x 7 x 1,5 m (šxdxh) s protiproudy, osvětlením a tepelným čerpadlem (ohřívání nebo chlazení) – vše na dálkové ovládání přes WiFi. V zimě je možné mít zimní terasu také vytápěnou lihovým krbem, kde se dá udržet 15 -18 st. Celsia.

Kompletní osazení zahrádky teprve čeká jako skoro „nepopsaný list“ na svého nového majitele.

Doubravčice jsou rozrůstající se obcí před Prahou a dobrou dostupností k městům po všech směrech. Říčany jsou autem 15 min., Úvaly 12 min., Český Brod 12 min., centrum Prahy autem 45 min., Kolín 30 min., na dálnici D11 i D1 najedete cca za 20 min. Autobusová zastávka „V Edenu“ je přímo na začátku ulice.

Novým projektem obce Doubravčice je plán na výstavbu moderní základní školy. Vizualizace a info je možné nalézt na obecních stránkách. Stavba ZŠ Pošembeří má začít v létě 2024, důvodem je demografický vývoj obce a přibývání dětí a obyvatel celkově. V obci dále naleznete praktického lékaře, mateřskou a komunitní školu, knihovnu, obchod, restauraci, cukrárnu, multifunkční dům (posilovna, cvičení), aj. Nedaleko obce můžete zajít do přírody, např. na zříceninu hradu Šember.

Odkaz na veškerou fotogalerii a podrobné technické informace vám na vyžádání ráda dodám. Hlásit na prohlídky se můžete přes odpověď na inzerát nebo telefonicky, ochotně vás touto skvělou nemovitostí provedu…

Velmi úsporná B

Údaje k nemovitosti

Kategorie
LokalitaV Edenu 321, Doubravčice
OkresKolín
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná178 m²
Plocha pozemku919 m²
Plocha zastavěná228 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2017
Rok výstavby2017
ZařízenýAno
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Terasaano (18 m²)
Bazénano (21 m²)
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V