Prodej činžovního domu 382 m², Vaňov
- Adresa K Přejezdu, Vaňov
- Ev. č. RT1670-10879
- Typ činžovní domy
- Plocha 382 m²
6 997 000 Kč (18 317 Kč za m²)
Prodej, rodinného domu, 384, Ústí nad Labem - Vaňov
Samostatně stojící rodinný dům z roku 1906 se nachází v klidné rezidenční části Ústí nad Labem Vaňov, ulice K Přejezdu.
- 2 nadzemní podlaží, podkroví a je částečně podsklepený.
- celková užitná plocha činí cca 384 m2, zastavěná plocha 160 m2
- pozemek má výměru 951 m2
- stavebně lze objekt upravit až na cca 11 jednotek.
- vodovodní přípojka, kanalizace, elektřina
Nemovitost je v původním stavu, aktuálně vyklizená a připravená na kompletní přestavbu dle vlastního záměru.
Konstrukčně se jedná o zděný objekt s velkým dispozičním potenciálem a možností zásadní změny vnitřního uspořádání.
Lokalita Vaňov nabízí klidné bydlení s výhledem na řeku Labe a hrad Střekov. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka MHD, dobrá dostupnost je také na dálnici D8. Oblast je vhodná jak pro bydlení, tak pro investiční využití díky kombinaci přírody, dostupnosti a rostoucí poptávky po nájemním bydlení.
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Činžovní domy |
| Lokalita | K Přejezdu, Vaňov |
| Okres | Ústí nad Labem |
| Velikost | Atypický |
| Užitná plocha | 382 m² |
| Podlahová plocha | 382 m² |
| Plocha pozemku | 951 m² |
| Zastavěná plocha | 160 m² |
| Počet podlaží | 3 |
| Stav objektu | Před rekonstrukcí |
| Budova | Cihlová |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Zástavba | Obytná |
| Bezbariérový | ne |
| Parkování | Ano |
| Sklep | ano |
| Komunikace | Asfaltová |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |