Prodej činžovního domu 810 m², Mladeč
- Adresa Mladeč 61, Mladeč
- Ev. č. RT1321-316251000
- Typ činžovní domy
- Plocha 810 m²
5 900 000 Kč (7 284 Kč za m²)
Nemovitost k přestavbě, 810 m² (*) - Mladeč
Investiční příležitost u Olomouce – objekt k přestavbě na byty v atraktivní lokalitě
Nabízíme k prodeji nemovitost, která sloužila jako penzion, vhodnou pro přestavbu na bytové jednotky nebo apartmánové bydlení. Objekt se nachází v klidné obci Mladeč, jen 15 minut jízdy od Olomouce po dálnici D35.
Součástí pozemku jsou dvě samostatné budovy:
Hlavní budova je ve stabilním technickém stavu a nabízí vhodné podmínky pro konverzi na byty či rekreační ubytování.
Vedlejší objekt je určen spíše k demolici – s možností využití prostoru například pro parkovací stání, zázemí nebo doplňkovou výstavbu.
Klíčové výhody:
- atraktivní lokalita vhodná pro trvalé i rekreační bydlení
- dostatek prostoru pro více bytových jednotek
- přístupová komunikace a napojení na inženýrské sítě
Tato nemovitost je ideální pro menší developerský projekt. Spojuje výhodnou polohu, rozvojový potenciál a blízkost přírody s možností vytvořit moderní a atraktivní bydlení.
(*) uvedená užitná plocha je pouze orientační
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Činžovní domy |
| Lokalita | Mladeč 61, Mladeč |
| Okres | Olomouc |
| Užitná plocha | 810 m² |
| Plocha pozemku | 666 m² |
| Počet podlaží | 2 |
| Stav objektu | Před rekonstrukcí |
| Budova | Cihlová |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Umístění objektu | Okraj obce |
| Zástavba | Obytná |
| Komunikace | Asfaltová |
| Voda | Dálkový vodovod |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |