Počet inzerátů
8 403
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 999 000 Kč
(142 829 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 799 000 Kč
(137 114 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
3 900 000 Kč
(144 444 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Pronájem kanceláře 218 m², Praha - Nové Město
13,15 EUR za m²/měsíc
(158 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
218 m²
Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
380 m²
Prodej zemědělského objektu 1 446 m², Mrákov
9 490 000 Kč
(6 563 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 446 m²
Pronájem obchodního prostoru 135 m², Kolín V
20 000 Kč za měsíc
(1 778 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
135 m²
Prodej obchodního prostoru 1 381 m², Zbraslavice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 381 m²
Prodej obchodního prostoru 100 m², Kutná Hora-Vnitřní Město
1 230 000 Kč
(12 300 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
100 m²
Prodej skladu 49 887 m², Ralsko
info v RK
Typ
sklady
Plocha
49 887 m²
1
2
3
4
5