Počet inzerátů
8 541
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 210 m², Měrunice
6 320 000 Kč
(30 095 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
210 m²
Prodej zemědělského objektu 281 m², Liběšice
12 990 000 Kč
(46 228 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
281 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 570 m², Chlum u Třeboně
18 340 000 Kč
(32 175 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
570 m²
Prodej skladu 4 500 m², Hořovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 395 m², Jesenice
31 400 000 Kč
(79 494 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
395 m²
Prodej skladu 275 m², Praha
400 000 Kč
(1 455 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
275 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 970 m², Horní Vltavice
32 900 000 Kč
(33 918 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
970 m²
Prodej skladu 445 m², Černovice
dohodou
Typ
sklady
Plocha
445 m²
Pronájem kanceláře 100 m², Plzeň 1
15 000 Kč za měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
100 m²
Prodej výrobního prostoru 2 849 m², Aš
18 000 000 Kč
(6 318 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 849 m²
1
2
3
4
5