Počet inzerátů
8 411
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 21 m², Karviná
1 190 000 Kč
(56 667 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
21 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej kanceláře 114 m², Praha 5, Smíchov
12 900 000 Kč
(113 158 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
114 m²
Prodej výrobního prostoru 688 m², Plavy
10 800 000 Kč
(15 698 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
688 m²
Pronájem restaurace 350 m², Praha - Žižkov
62 500 Kč za měsíc
(2 143 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
350 m²
Pronájem kanceláře 16 m², Frýdek
2 833 Kč za měsíc
(2 125 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
16 m²
Pronájem skladu 4 766 m², Praha 9
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 766 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
2 399 000 Kč
(4 798 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
500 m²
Pronájem restaurace 1 440 m², Hranice
dohodou
Typ
restaurace
Plocha
1 440 m²
1
2
3
4
5