Prodej chalupy, 402 m2 - Děčín XXIX-Hoštice nad Labem

Prodej chalupy, 402 m2 - Děčín XXIX-Hoštice nad Labem
  • Adresa Děčín XXIX-Hoštice nad Labem 7, Děčín
  • Ev. č. RT1017-02142047
  • Typ chalupa
  • Plocha 267 m²

7 500 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

 

Nabízíme vám jedinečnou příležitost vlastnit rozsáhlou usedlost (402 m2) na okraji Děčína, která je obklopena malebnou přírodou s nádherným výhledem do Českého Švýcarska. Na velkorysém pozemku 2.348 m2 se nachází tři budovy, které čekají na nového majitele.

Hlavní budova má 2 samostatné vchody.
V přízemí, které má výměru 133 m2, se nachází prostorná předsíň, útulný obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout a koupelna. Dále v přízemí přes chodbu naleznete velkou dílnu s kotelnou.
- V druhém patře se na výměře 134 m2 skrývá šest prostorných pokojů , které nabízejí dostatek prostoru pro početnou rodinu, přátelé nebo možnosti k ubytování. Navíc zde naleznete rozsáhlé půdní prostory (100 m2), které poskytují neomezené možnosti úprav a přizpůsobení podle vašich představ.

Venkovní krytá terasa s krbem pak nabízí dokonalé místo pro večerní posezení s rodinou a přáteli.

Vedle hlavní budovy stojí malá patrová stavba s balkóny (vejminek), ideální pro hosty nebo jako ateliér. Nachází se zde jedna místnost se dvěma balkony, kuchyňkou a sociálním zázemím, celková výměra cca 35 m2.

Naproti se nachází krásná zachovalá stodola, která je částečně podsklepená, vhodná pro uskladnění nářadí, zahradního vybavení nebo lze využít jako vinný sklípek.

Objekt je napojený na elektřinu, vytápěn přes ústřední topení novým plně automatizovaným kotlem na pelety, voda z vlastní studny, ohřev vody bojlerem, odpad je řešený do jímky s přepadem.

Nabízíme vám nejenom nemovitost, ale i životní styl plný klidu, krásy a neomezených možností. Nyní je ten správný čas zahájit novou kapitolu vašeho života v Hošticích nad Labem! Ráda vás nemovitostí osobně provedu.

Údaje k nemovitosti

KategorieChalupa
LokalitaDěčín XXIX-Hoštice nad Labem 7, Děčín
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná267 m²
Plocha pozemku2.348 m²
Užitná plocha přízemí133 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská
ZařízenýČástečně
KomunikaceAsfaltová
VodaStudna
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníÚstřední tuhá paliva